Анвар Исмаилов атындағы кәсіптік колледжі


2016 жыл 11 наурыз Астана қаласында Халықаралық Ұлттық бизнес рейтинг одағының  ХХХ мерейлі марапаттау рәсімінде үздік
«Сала көшбасшысы» орденімен марапатталды

Тілді таңдау

Топ тізбегі

Топ атауы

Топ тәлімгері

1.

1-топ МДО/БСО/ДТ-201

Бахутова С

2.

МДО-202/Б, МДО-202

Ирисбаева Н.И

3.

МДО-191/Б, МДО-191

Асанова Ж

4.

МДО-192/Б, МДО-192

Алиева М

5.

МДО-181/1/2

Каланбекова Г

6.

МДО-181/Б МДО-181

Жунусбекова Г.К

7.

МДО-171/Б, МДО-171

Умарова С.А

8.

МДО-182/Б, МДО-182

Абзелова Ұ.А

9.

ДТ-191/202

Умирбеков Б

10.

ДТ-192/Б, ДТ-181

Исанов А

11.

ДТ-171/1,2

Абдрахимов А

12.

БСО-202/Б, БСО-202

Мавланова Г

13.

БСО-181/192

Исматуллаева А.М

14.

БСО-171

Нурметова Д.А

15.

БСО-171/р

Аташева З.Т

16.

2-топ ШТ-201/Б, ШТ-201

Оңғарбаева Ә.Ж

17.

ШТ-191/202

Аблаева А

18.

ШТ-181/192

Ашен Р

19.

ШТ-171

Бекенова Х.Э

20.

3-топ ТП-201/Б, ТП-201

Пернебаева Ж

21.

ТП-191/Б, ТП-191

Убаев К

22.

ТП-181/Б

Шатемирова А

23.

ТП-171/Б

Рустамов И.Ш.

24.

ТП-182/Б, ТП-182

Мирзаметов Ж.М.

25.

ЭБА-191/202

Пернебаева Ж

26.

4-топ КО-201

Усманов Б

27.

ДІ-191/Б, ДІ-191

Хидирбаев У

28.

ДІ-181/Б, ДІ-182

Абдикаримова М

29.

ТМ-202/Б

Султанмуратов С

30.

ТМ-192/Б

Расилев Е

31.

АКЖ-182/Б/, АКЖ-171

Мадаев А

32.

5-топ Д-201

Казанғапова Э

33.

Д-202/Б, Д-202

Наркулова Ш

34.

Д-191/Б/1

Салыбекова Н

35.

Д-191/Б/2

Камалова Б

36.

Д-181/Б, Д-181

Халмурадова Р

37.

Д-192/Б

Абдихалилова Х

38.

Д-171/Б

Садыкова А

39.

Д-182/Б

Саипова М.Ф

40.

6-топ ТҰА-201/Б, ТҰА-201, ТУК-201

Әмірқұл А

41.

ТҰА-191/Б, ТҰА-191, ТҰА-202

Жұмабева И

42.

ТҰК-191/Б, ТҰК-191

Уразматова А

43.

ТҰА-181/Б, ТҰА-181

Исматуллаева А

44.

ТҰК-181/Б, ТҰК-181

Розакулова Н

45.

8-топ КБҚ-191/Б

Арымбаева А

46.

КБҚ-191/Б

Айтбай Қ

47.

КБҚ-181/Б/КБҚ-181

Тажибеков М

48.

7-топ АК-201/Б

Іңкәрбек К

49.

АК-191/Б

Тұрғын Д

50.

АК-182/Б

Мырзаев М

51.

АК-171/Б

Таймолдаева М

52.

9-топ МБ-201/1

Кендирбаева А

53.

9-топ МБ-201/2

Беккулиева С

54.

10-топ ФЛ-201/СТ-201

Бердибаева М

55.

МБ-191/1,2

    Шатемирова А.Р

56.

ФЛ-191/202

Мирзаметова Д.М

57.

СТ-191/202

Кендирбаева А

58.

МБ-181/1

Илесбек А

59.

МБ-181/2

Беккулиева С

60.

ФЛ-181/192, СТ-181

Рахметова Л

61.

МБ-192/, А-192

Абдунабиева З.М.

62.

ФЛ-171/182

Мирзаметова Д

63.

МБ-171/1, МБ-171/2

Ахназарова Н

64.

МБ-181/1, МБ-181/2

Мырзабаева Д

65.

А-182

Кулахметова Н.А

66.

МБ/А-202

Балғабай А